Een eerste vakantiebaantje dat uitgroeide tot een vaste carrière – dat overkwam Jimmy. Hij is vandaag onze ‘medewerker in beeld’. Lees het interview met Jimmy hieronder!

1. Vertel eens kort iets over jezelf. 


Ik ben Jimmy, getrouwd met Joyce. Samen hebben wij drie kinderen Vivian, James en Céline.

Ik hou van koken, klussen en gezelligheid.

 

2. Hoe ben je bij Koelewijn’s Haringinleggerij terecht gekomen? 


Via Bert de Graaf (vriend van mijn vader), ben ik bij Koelewijn terecht gekomen. Ik was een jaar of 14 toen mijn vader zei: 'Wordt het niet tijd voor een vakantiebaan?' Toen heb ik op een vrijdagmiddag Bert gebeld en die zei: 'Morgenvroeg om 6:00 uur op de ansjovisweg 24 zijn. En laarzen aantrekken.' Sindsdien ben ik niet meer weggegaan.

 

3. Hoelang werk je al bij Koelewijn’s Haringinleggerij? 


Ben nu 37 dus reken maar uit 😉

 

4. Beschrijf eens een dag op het werk. 


Op de kantoordagen (maandag, woensdag en vrijdag) kom ik op kantoor en pak ik eerst een bakkie. Daarna maak ik een rondje door de koelcellen om te kijken wat voor vis we hebben staan. Vervolgens bel ik met klanten en voer ik de bestellingen in.


Op de dinsdag en donderdag ben ik onderweg naar klanten om advies te geven, vitrines in te richten, gerechten te maken en om potentiële nieuwe klanten te bezoeken.

5. Wat vind je leuk aan jouw werk? 


De collega’s, het contact met mensen, het niet denken in problemen maar in oplossingen en de afwisseling van kantoor en klantbezoek.


6. Heb je wel eens een blunder begaan? Iets waar je achteraf om kon lachen. Zo ja, wat? 


Sowieso! Waar gewerkt wordt worden fouten gemaakt en lachen doen we elke dag 😊


7. Wat is het leukste dat je hebt meegemaakt op werk?


Teveel om op te noemen, vandaar dat ik met veel plezier naar mijn werk ga.

8. Wat zijn je ambities?


Voor nu zit ik goed op mijn plek en we gaan zien wat de toekomst gaat brengen.


9. Wat vind jij het lekkerste visje?


Tonijn Tataki.


10. Wil je zelf nog iets vertellen/toevoegen?


Ik heb het bij Koelewijn super naar mijn zin, het voelt als een grote familie.

Verse schelvis – milde witvis met zachte smaak en rijke bron van omega-3, vis van de maand september
door Evelien de Graaf 1 september 2025
Ontdek schelvis: een zachte witvis met stevige structuur en subtiele smaak. Rijk aan omega-3 en ideaal om te bakken, stoven of grillen.
25 augustus 2025
De superkracht van vis
18 augustus 2025
Klein van stuk, groots in smaak
11 augustus 2025
Een delicatesse uit de zee
6 augustus 2025
Ook in de zomer rekenen op dagverse vis?
7 juli 2025
Levering door heel Nederland
1 juli 2025
Vroege start mosselseizoen 2025
Verse Hollandse Haring in verpakkingen. klaar voor restaurants, visspecialisten en visdetaillisten.
19 juni 2025
Kijk hoe wij, bij Koelewijn's Haringinleggerij, ons voorbereiden op het nieuwe haringseizoen! Alleen de beste kwaliteit haringen worden geselecteerd voor onze Hollandse Nieuwe. Waarbij het hele verwerkingsproces op de voet gevolgd wordt door onze collega's op locatie.
Hollandse Nieuwe haring inkoop bij Koelewijn's Haringinleggerij
1 juni 2025
De Hollandse Nieuwe komt eraan! Vanaf 18 juni levert Koelewijn’s Haringinleggerij weer haring van topkwaliteit. Kijk jij er ook zo naar uit?
Meer posts